Bezpieczeństwo

Serwerownia

Wybranie odpowiedniego miejsca, w którym utrzymywany jest serwer to jedna z kluczowych decyzji przy uruchamianiu nowej usługi. Zależy bowiem od niej bezpieczeństwo danych użytkowników oraz szybki i stabilny dostęp z każdego miejsca na świecie. My po raz kolejny zaufaliśmy niemieckiej firmie Hetzner, naszemu wieloletniemu partnerowi o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku usług hostingowych.
Monitoring

Nasze serwery podlegają stałemu monitoringowi kluczowych parametrów, co pozwala administratorom na reakcję ze znacznym wyprzedzeniem wobec potencjalnych zagrożeń. Przekłada się to w bezpośredni sposób na bezawaryjne działanie serwisu. My czuwamy, a Wy możecie spokojnie korzystać z Dentalfolio.pl o każdej porze dnia i nocy.
SSL, Firewall i obrona przed DDoS

Dostęp do usługi zabezpieczamy na kilku poziomach. Po pierwsze, wszystkie informacje wymieniane pomiędzy stroną internetową, a odwiedzającymi chronione są bezpiecznym połączeniem, zapewnianym przez certyfikat SSL. Po drugie, serwer przed niepożądanym dostępem osłania Firewall (tzw. ściana ognia). Trzecim elementem jest obrona przed atakami typu DDoS, co spoczywa na barkach naszej firmy hostingowej.
Backup danych

Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe oraz na tych, którzy będą je dopiero robili.
My nie gramy w ruletkę. Dlatego możesz być pewien, że Twoje dane gromadzone w Dentalfolio.pl są więcej niż bezpieczne. Kilka razy dziennie wykonujemy kopie zapasowe na maszynach usytuowanych poza główną serwerownią. Kopie te są weryfikowane i zapisywane na zaszyfrowanych partycjach, a dostęp do nich jest ograniczony.
Hasła i kontrola dostępu

Zalogowani użytkownicy posiadają dostęp tylko i wyłącznie do swoich zasobów. Ze względów bezpieczeństwa na serwerze przechowujemy wyłącznie odpowiednio zaszyfrowane sygnatury haseł. Dostęp do serwerów głównych oraz maszyn przechowujących kopie bezpieczeństwa mają wyłącznie uprawnieni administratorzy naszej firmy.
Aplikacja, kod źródłowy

Czy chciałbyś, aby poważną operację przeprowadzał stażysta albo człowiek z łapanki, freelancer? Wiemy co sobie pomyślałeś. Podchodzimy poważnie do naszej pracy, dlatego możesz być pewny, że Dentalfolio.pl zostało przygotowane przez pasjonatów i profesjonalistów, znających się na swoim fachu jak mało kto. Ludzi, którzy w swojej karierze zajmowali się rozwiązaniami IT dla podmiotów z branż finansowych, medycznych, motoryzacyjnych dóbr luksusowych, podmiotów państwowych oraz wielu innych.
Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO)
General Data Protection Regulation (GDPR)


Zapoznaj się z treścią naszej Polityki Prywatności.